500 712 102

Mama i jaMama i ja – zajęcia dla Mam i ich pociech

Mama i ja – zajęcia dla Mam i ich pociech

„Mama i ja – pilates” to zajęcia dla ciebie i Twojego maleństwa. Możesz dbać o siebie, jednocześnie dbając o więzi z dzieckiem. Naucz się ćwiczyć z maluszkiem u boku nie martwiąc się o fachową opiekę. Przekonasz się, że można zadbać o ciało, by było silne i gotowe do wyzwań związanych z macierzyństwem, bez zostawiania maluszka w domu.
Na zajęciach wzmocnisz centrum ciała (core), dowiesz się, co zrobić w przypadku diastasis recti (rozejście mięśnia prostego), wyćwiczysz osłabioną miednicę, wzmocnisz i otworzysz napięte mięśnie dookoła górnej części kręgosłupa, których bardzo potrzebujesz podczas obowiązków związanych z pielęgnacją maluszka.
Ćwiczenia, które proponuję, stosuję regularnie na sobie, aby pozbyć się silnych bóli w dolnych plecach. Dają one możliwość automasażu w trudnych sytuacjach przeciążeniowych, pomagają pozbyć się stresu i dlatego chcę się nimi podzielić z wszystkimi mami, które tego potrzebują.
Zajęcia składają się z dwóch części: część główna to pilates core, krótka część druga to autorskie ćwiczenia i zabawy z dzieckiem
Po zajęciach spodziewaj się porcji ćwiczeń do domu, aby wyrobić w sobie nawyk codziennego, chociaż krótkiego treningu.

Na zajęcia weź ze sobą matę i kocyk dla dziecka oraz ulubioną zabawkę.

Zajęcia są przeznaczone głównie dla mam z dziećmi od 8 tygodni – 12 miesiąca życia dziecka. Jednak, jeśli Twoja pociecha jest w stanie wytrzymać w nowym miejscu półtorej godziny, a jest nieco starsza, to przyjdź i spróbuj. Dołożę wszelkich starań, abyście podczas zajęć czuli się razem komfortowo.

 

Pilates Wola, ul. Siedmiogrodzka 1, klub Fitology

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Prowadzący zajęcia

Podaruj karnet w PREZENCIE

Zobacz, jak wygląda ZAPROSZENIE

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz