500 712 102   konto FB

Dno miednicyTrening mięśni głębokich oraz dna miednicy jest metodą fitness o działaniu terapeutycznym.

Metoda kształtowania ciała i postawy

Trening mięśni głębokich oraz dna miednicy jest metodą fitness o działaniu terapeutycznym. Podczas ćwiczeń pracujemy mięśniami głębokimi, ustawiając szkielet w taki sposób, jaki jest dla niego prawidłowy, a który niestety często zostaje wypaczony złymi nawykami, siedzącym trybem życia oraz stresem.

“Knowing the instruction manual for your body is the most important anti-aging tool.” Benita Cantieni

Standardowy trening fitness zajmuje się głównie mięśniami powierzchniowymi, my natomiast skupiamy się na mięśniach głębokich, za fundament uznając kręgosłup i miednicę. Dlaczego? Ponieważ aktywacja miednicy wpływa na resztę ciała – szkielet się napręża, ciało prostuje, a organy przestają być uciskane. To wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, sposób poruszania się, ale także działa profilaktycznie w przypadku takich schorzeń jak wysiłkowe nietrzymanie moczu, bóle kręgosłupa, a nawet migreny! Dodatkowo trening zwiększa satysfakcję płynącą ze współżycia seksualnego.

Zajęcia skierowane do kobiet na każdym etapie życia i w różnej kondycji; tych w ciąży lub planujących ciążę oraz pań w wieku okołomenopauzalnym. Trening mięśni głębokich i dna miednicy można traktować zarówno jako działanie profilaktyczne, jak i zestaw ćwiczeń terapeutycznych, poprawiających kondycję kobiet cierpiących na wysiłkowe nietrzymanie moczu.

Uwaga!
Kamila Raczyńska Chomyn jest doulą, czyli towarzyszką porodów. Oznacza to, że gdy jest w gotowości porodowej i czeka na wezwanie od rodziny, z którą współpracuje nie może wyłączyć telefonu podczas zajęć/konsultacji/warsztatów, ale – co ważniejsze – może w każdej chwili musieć je przerwać lub odwołać, by pojechać do porodu.
Zapisując się na konsultację lub zajęcia z Kamilą, automatycznie wyrażasz zgodę na taką sytuację.
Oczywiście robimy wszystko, co w naszej mocy, by nie odwoływać zajęć w ostatniej chwili oraz zapewniamy, że jeśli opłata za zajęcia z Kamilą została poniesiona z góry, cały koszt zostanie zwrócony.
 
Liczymy na zrozumienie z Państwa strony; niestety z noworodkami trudno się umówić na konkretną godzinę przyjścia na świat:)

Zapisz

Prowadzący zajęcia

Kilka słów o zajęciach Dno miednicy

Podaruj karnet w PREZENCIE

Zobacz, jak wygląda ZAPROSZENIE

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz