500 712 102   konto FB

/ Wydarzenia

Acro joga – warsztat wprowadzający

Informacje organizacyjne

  • Prowadzący: Marta Bartnicka i Hubert Sokulski
  • Data: 17 lutego 2018
  • Czas: 12:15 - 14:15
  • Miejsce: FITOLOGY, ul. Siedmiogrodzka 1, Warszawa

Zapraszamy na warsztat wprowadzający do acro jogi, czyli prostej formy akrobatyki w parach, która powstała po to, byśmy mogli przypomnieć sobie jaką radość czerpaliśmy z ruchu jako dzieci 🙂

Warsztat przeznaczony jest dla osób zupełnie początkujących, które nie miały wcześniej kontaktu z acro jogą. Podczas zajęć dowiecie się kim jest „latacz”, „baza” oraz w jaki sposób bezpiecznie utrzymywać wszystkich na swoim miejscu. Zapoznacie się z podstawowymi pozycjami i przejściami, które będą stanowić fundament pod dalszą przygodę z tą formą ruchu.

Acro jogę ćwiczymy w parach, trójkach i wszelkich dowolnych konfiguracjach ale co ważne, nie jest wymagane posiadanie stałego partnera. Dlatego na warsztat zapraszamy zarówno solo, jak i w parach lub całych grupach. Na pewno nie będziecie się nudzić 🙂

Nie wymagane są żadne specjalne zdolności gimnastyczne 😉 Wymagamy jedynie dobrego humoru, chęci współpracy i wygodnego, niezbyt luźnego stroju, który przylega do ciała.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
KOSZT:
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Koszt warsztatu: 90 zł/osoba
promocyjna cena przy płatności za dwie osoby: 140 zł

Miejsce: FITOLOGY Klub jogi i fitnessu, ul. Siedmiogrodzka 1 (wejście od tyłu budynku)

Zapisy tylko mailowe przyjmuje recepcja Klubu FITOLOGY:
e-mail: biuro@fitology.pl
W odpowiedzi wyślemy mail ze szczegółami.

 

Prowadząca: Marta Bartnicka – Instruktorka rekreacji ruchowej, hipoterapeutka, pedagog, certyfikowany instruktor Aerial jogi. Pasjonatka wszelkich form ruchu sprowadzających ciało i umysł do „tu i teraz”. Miłośniczka Acro i Aerial Jogi, które ceni przede wszystkim za to, że uczą dystansu do siebie i świata, pozwalają spojrzeć na życie z innej perspektywy, często tej do góry nogami i nie pozwalają traktować wszystkiego zbyt serio. Od lat praktykuje i uczy Ashtanga Jogi oraz swojej autorskiej vinyasy będącej połączeniem oddechu i płynnego ruchu dostosowanego do danego stanu ciała, umysłu, dnia i miejsca.

– – – – – – – – – – – – – – – – – –

Serdecznie zapraszamy!