500 712 102   konto FB

/ Wydarzenia

Aerial joga z Martą Bartnicką

Informacje organizacyjne

  • Prowadzący: Marta Bartnicka
  • Data: 20 stycznia 2018
  • Czas: 12:00 - 16:30
  • Miejsce: FITOLOGY, ul. Siedmiogrodzka 1, Warszawa

Zapraszamy na warsztat Aerial jogi, podzielony na dwa bloki, według poziomu zaawansowania:

 

Blok I, sobota 20.01.2017 – godz. 12:00-14:00

WPROWADZENIE DO AERIAL JOGI – dla osób początkujących

Warsztat wprowadzający do Aerial Jogi, czyli niezwykłej formy treningu będącej połączeniem jogi, pilatesu, stretchingu oraz podstaw akrobatyki, wykonywanych w elastycznym hamaku.
Warsztat dedykowany jest przede wszystkim osobom, które nie miały wcześniej kontaktu z tą formą ruchu i szukają możliwości poznania jej w przyjaznej, niespiesznej atmosferze. Znajdziemy czas na trochę teorii, dużo praktyki, spokojne zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa i zasłużony relaks na koniec zajęć. Skupimy się na wzmacnianiu mięśni, poprawianiu ich elastyczności, szukaniu równowagi a także uwalnianiu kręgosłupa od napięć. Będziemy dotykać podłogi i tracić z nią kontakt, czasami również do góry nogami, doświadczając zbawiennego wpływu pozycji odwróconych, by na koniec oddać się relaksacyjnemu kołysaniu wyciszającemu ciało i umysł.
Przede wszystkim, zapoznamy się z podstawowymi chwytami, pozycjami i przejściami w hamaku, które ułatwią dalszą przygodę z Aerial Jogą.

 

Blok II, sobota 20.01.2017 – godz. 14:30-16:30

AERIAL FLOW – dla osób średniozaawansowanych

Aerial Flow, będzie okazją do oderwania się od ziemi i pracy z ciałem w podwieszeniu. Tym razem warsztat przeznaczony jest dla osób, które ćwiczą już jakiś czas Aerial Jogę, oswoiły się z ruchem hamaka i znają podstawowe pozycje odwrócone. Podczas dwóch godzin będziemy uczyć się choreografii dostosowanej do poziomu grupy, dzieląc ją na krótsze elementy, tak aby każdy mógł pracować nad najbardziej dla siebie interesującymi pozycjami i przejściami. Będziemy mieć czas na odpowiednią liczbę powtórzeń, pracę nad synchronizacją i doskonalenie naszej sekwencji w mniejszych grupach dopasowanych pod względem poziomu zaawansowania.

– – – – – – – – – – – – – – – – – –

* Prosimy zabrać ze sobą wygodny, przylegający do ciała strój do ćwiczeń (koszulka zakrywająca ramiona, ubranie pozbawione wszelkich ostrych wykończeń typu suwaki)
* Ćwiczymy boso

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – –
KOSZT:
– – – – – – – – – – – – – – – – – –
Koszt warsztatu: 75 zł

Miejsce: FITOLOGY Klub jogi i fitnessu, ul. Siedmiogrodzka 1 (wejście od tyłu budynku)

Liczba miejsc ograniczona jest do 17 osób!

Prowadząca: Marta Bartnicka – Instruktorka rekreacji ruchowej, hipoterapeutka, pedagog, certyfikowany instruktor Aerial jogi. Pasjonatka wszelkich form ruchu sprowadzających ciało i umysł do „tu i teraz”. Miłośniczka Acro i Aerial Jogi, które ceni przede wszystkim za to, że uczą dystansu do siebie i świata, pozwalają spojrzeć na życie z innej perspektywy, często tej do góry nogami i nie pozwalają traktować wszystkiego zbyt serio. Od lat praktykuje i uczy Ashtanga Jogi oraz swojej autorskiej vinyasy będącej połączeniem oddechu i płynnego ruchu dostosowanego do danego stanu ciała, umysłu, dnia i miejsca.

– – – – – – – – – – – – – – – – – –

*Przeciwwskazania:
– Jaskra
– Ciąża
– Menstruacja
– Przebyta niedawno operacja
– Choroby serca
– Przebyty zawał
– Bardzo niskie lub bardzo wysokie ciśnienie
– Niedawno odniesiony uraz głowy
– Skłonność do mdlenia
– Zawroty głowy
– Osteoporoza
– Zespół cieśni nadgarstka
– Zapalenie zatok przynosowych
– Dyskopatia
– Przepuklina rozworu przełykowego
– Zapalenie stawów
– Botox w ostatnich 6-ciu godzinach
– Choroby układu nerwowego

– – – – – – – – – – – – – – – – – –

Serdecznie zapraszamy!