500 712 102   konto FB

/ Wydarzenia

Antystresowe ćwiczenia TRE

Informacje organizacyjne

  • Prowadzący: Katarzyna Janczuk
  • Data: Wtorek (start 24.09)
  • Czas: 20:30 - 21:30
  • Miejsce: FITOLOGY, ul. Siedmiogrodzka 1, Warszawa

Zapraszamy Was na cotygodniowe sesje TRE we wtorki o godz. 20:30.

Najbliższe sesje odbędą się:
– 24.09
– 1.10
– 8.10
-15.10

Udział w jednych zajęciach kosztuje 50 zł. Wejściówki będziemy sprzedawać w Strefie klienta. Po zakupie, zarezerwuj miejsce w wybranym terminie. Miejsc jest tylko 8. Zajęcia odbędą się przy minimum 5 zapisach.
(Na te zajęcia nie obowiązują karty partnerskie).

Na początku zajęć prowadząca opowie o metodzie i będzie czas na zadanie pytań. Później wykonamy kilka prostych ćwiczeń, które są przygotowaniem do wejścia w wibracje. W trakcie zajęć każdy, w swoim własnym tempie może pozwolić na pojawienie się wibracji i uczyć się, jak je regulować.

Zakończeniem sesji będzie 7-10 minutowy relaks, który daje możliwość integracji doświadczenia. Chętni mogą podzielić się swoimi refleksjami i odczuciami.
Ćwiczenia, których się uczymy na zajęciach można po pewnym czasie wykonywać samemu w domu. Metoda jest dostępna dla każdego, niezależnie od kondycji czy wieku.
Zachęcam do założenia wygodnego, luźnego stroju. Można zabrać ze sobą swoją poduszkę i kocyk.

O TRE (Tension Release Exercises, ćwiczenia uwalniające napięcia).
Metoda TRE poprzez zastosowanie kilku ćwiczeń wykorzystuje naturalne, proste i instynktowne reakcje organizmu ? wibracje. Dzięki temu rozładowujemy napięcia nagromadzone w ciele, uzyskując głębokie i trwałe rozluźnienie. TRE można stosować jako dopełnienie ćwiczeń z jogi.
Ćwiczenia, których się uczymy na zajęciach można po pewnym czasie wykonywać samemu w domu. Metoda jest dostępna dla każdego, niezależnie od kondycji czy wieku.

Celem stosowania ćwiczeń jest:
– obniżenie poziomu napięcia w ciele;
– zwiększenie elastyczności ciała i odczuwanej energii;
– zmniejszenie odczuwanego bólu w mięśniach;
– lepszy sen i poprawa nastroju;
– przywrócenie naturalnej harmonii i spokoju;

Przeciwwskazania:
– ciąża, połóg,
– nieuregulowane ciśnienie krwi, zaburzenia pracy serca(arytmia, rozrusznik, operacje)
– niezaleczone złamania kości, stany pooperacyjne (do 8 tygodni), padaczka.
– schorzenia psychiatryczne leczone farmakologicznie: psychozy, głęboka depresja, schizofrenia.

KOSZT:
Udział w jednych zajęciach kosztuje 50 zł. Wejściówki są do kupienia na naszej stronie w Strefie klienta pod nazwą ĆWICZENIA TRE

https://fitology-warszawa.cms.efitness.com.pl/kup-karnet

Po zakupie zarezerwuj miejsce w wybranym terminie.
W jednych zajęciach udział może wziąć tylko 8 osób.
(Na te zajęcia nie obowiązują karty partnerskie).

Miejsce: FITOLOGY Klub jogi i fitnessu, ul. Siedmiogrodzka 1 (wejście od tyłu budynku)

UWAGA! O rezerwacji miejsca decyduje wpłata pełnej, bezzwrotnej kwoty. Klub zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia bez podania przyczyny. W sytuacji odwołania wydarzenia wpłacona przez uczestnika kwota zostanie przesunięta na zajęcia w innym terminie lub zwrócona.

Prowadząca:
Katarzyna Janczuk- certyfikowany TRE Provider, licencjonowany konsultant Facet5 i MBTI-kwestionariuszy badania osobowości zawodowej, trener biznesu.
“Moją obecną 10 letnią pracę trenera umiejętności psychologicznych i TRE? Providera poprzedziło kilkanaście lat doświadczenia zawodowego w dynamicznym i zmiennym świecie biznesowym na menedżerskich stanowiskach w dużych międzynarodowych firmach.
Zainteresowanie tematem stresu i odporności psychicznej pogłębiałam w Szkole Trenerów Intra, a następnie poprzez udział w warsztatach certyfikacyjnych metody TRE. Jako autoryzowany użytkownik narzędzi psychometrycznych (Facet5) diagnozuję poziom emocjonalności u pracowników oraz prowadzę sesje coachingowe lub warsztaty pod kątem radzenia sobie z nadmiernym stresem.
Moją pasją jest inspirowanie ludzi do zwiększania elastyczności fizycznej i psychicznej (idea TRE) oraz poznawania i korzystania ze swoich talentów (misja Facet5)”.

Serdecznie zapraszamy!