500 712 102   konto FB

/ Wydarzenia

Koncert w hamaku

Informacje organizacyjne

  • Prowadzący: Marta Bartnicka, Julita Skórska, Marek Stempień
  • Data: 7 marca 2020
  • Czas: 13:15 - 15:30
  • Miejsce: FITOLOGY, ul. Siedmiogrodzka 1, Warszawa

Zapraszamy na niezwykły koncert mis tybetańskich i gongów, którego będziecie mieli okazję wysłuchać relaksując się w hamaku.
Masaż dźwiękiem jest doskonałym sposobem na wprowadzenie ciała i umysłu w stan odprężenia. Pozytywne wibracje mis tybetańskich będą działać regenerująco na nasz układ nerwowy, przyczynią się do złagodzenia napięć fizycznych i emocjonalnych, bóli mięśni i stawów a także problemów ze snem i koncentracją.
Efekt rozluźnienia intensyfikować będzie delikatne kołysanie otulającego zmysły hamaka ułatwiającego nam całkowite wyciszenie i czerpanie przyjemności z dźwięków muzyki na żywo.
Relaks podczas koncertu poprzedzi spokojna, regenerująca sesja Aerial jogi na nisko zawieszonych hamakach, która pomoże nam wprowadzić się w stan odprężenia.

Muzyką otulać nas będzie Julita Skórska i Marek Stępień, których wyjątkowość koncertów polega na harmonizacji aspektów – żeńskiego i męskiego, wpływająca znacząco na przywrócenie równowagi emocjonalnej i jakość życia.
Sami o swoich sesjach piszą między innymi tak:
“Dźwięk ma uzdrawiającą moc. Usuwa blokady emocjonalne, oczyszcza, inspiruje i uwalnia od stresu. Synchronizuje pracę półkul mózgowych, oczyszcza organizm z toksyn nawet na poziomie DNA .
Poprawia pracę układu odpornościowego i hormonalnego rozwijając jednocześnie zdolności intuicyjne co owocuje zwiększeniem kontaktu z podświadomością.”

Aerial jogę regeneracyjną poprowadzi Marta Bartnicka.

POZIOM WARSZTATÓW:

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, na różnych poziomach zaawansowania również dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z Aerial jogą.

TERMIN:
07.03.2020 (sobota) – godz 13:15-15.30

KOSZT:

Koszt warsztatu obejmuje zajęcia Aerial jogi oraz koncert mis tybetańskich i gongów na żywo

Cena – 99 zł

PLAN WARSZTATÓW:

13:15-14:15 – Aerial joga regeneracyjna, czyli spokojna sekwencja na nisko zawieszonym hamaku ukierunkowana na regenerację, odprężenie oraz niwelowanie napięć w ciele. Skupimy się na dłuższym zostawaniu w pozycji, stopniowym zapadaniu w materiał, delikatnym uelastycznianiu ciała i wyciszaniu oddechu.

14:15-14:30 krótka przerwa na znalezienie wygodnej pozycji

14:30-15:30 – koncert mis tybetańskich i gongów, podczas którego będziemy już tylko wygodnie zanurzeni w miękkim materiale hamaka, w wybranej przez siebie relaksującej pozycji (leżącej lub siedzącej). Dla większego komfortu będzie można otulić się kocem (dostępnym na sali), tak by móc całkowicie skupić się na czerpaniu przyjemności płynącej z dźwięków i wibracji. Całości klimatu i piękna “nicnierobienia” dopełni subtelny blask świec 🙂

MIEJSCE:

FITOLOGY Klub jogi i fitnessu, ul. Siedmiogrodzka 1 (wejście od tyłu budynku)

ZAPISY:

Zapisy mailowe przyjmuje recepcja Klubu FITOLOGY:
e-mail: biuro@fitology.pl
W odpowiedzi wyślemy mail ze szczegółami.

*Miejsce rezerwuje wpłata całości kwoty
*Liczba miejsc ograniczona jest do 16 osób!

*Prosimy zabrać ze sobą wygodny strój do ćwiczeń (koszulka zakrywająca ramiona od spodu, ubranie pozbawione wszelkich ostrych wykończeń typu suwaki) oraz coś cieplejszego na czas koncertu (bluza, skarpetki)

PROWADZĄCY:

Marta Bartnicka, Julita Skórska oraz Marek Stempień

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – –

*Przeciwwskazania:
– Jaskra
– Ciąża
– Menstruacja
– Przebyta niedawno operacja
– Choroby serca
– Przebyty zawał
– Bardzo niskie lub bardzo wysokie ciśnienie
– Niedawno odniesiony uraz głowy
– Skłonność do mdlenia
– Zawroty głowy
– Osteoporoza
– Zespół cieśni nadgarstka
– Zapalenie zatok przynosowych
– Dyskopatia
– Przepuklina rozworu przełykowego
– Zapalenie stawów
– Botox w ostatnich 6-ciu godzinach
– Choroby układu nerwowego

– – – – – – – – – – – – – – – – – –

Serdecznie zapraszamy!