500 712 102   konto FB

/ Wydarzenia

Koncert w hamaku

Informacje organizacyjne

  • Prowadzący: Marta Bartnicka, Bogdan Halicki
  • Data: 12 stycznia 2019
  • Czas: 16:00 - 18:15
  • Miejsce: FITOLOGY, ul. Siedmiogrodzka 1, Warszawa

Zapraszamy na niezwykłe połączenie Aerial jogi* i relaksu w hamaku z koncertem mis tybetańskich.

Masaż dźwiękiem jest doskonałym sposobem na wprowadzenie ciała i umysłu w stan odprężenia. Pozytywne wibracje mis tybetańskich będą działać regenerująco na nasz układ nerwowy, przyczynią się do złagodzenia napięć fizycznych i emocjonalnych, bóli mięśni i stawów a także problemów ze snem i koncentracją. Efekt rozluźnienia intensyfikować będzie delikatne kołysanie otulającego zmysły hamaka, który ułatwi nam całkowite wyciszenie i czerpanie przyjemności z dźwięków muzyki na żywo.

*Aerial joga jest techniką wykorzystującą miękki i elastyczny materiał hamaka podwieszonego nad podłogą, do rozwijania i pogłębiania tradycyjnych pozycji jogi jak również innych form ruchu i pracy z ciałem.

POZIOM WARSZTATÓW:

Open. Warsztaty będą przystosowane do każdego poziomu zaawansowania, również dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z Aerial jogą.

TERMIN:

12.01.2019r (sobota) – godz 16:00-18:15

KOSZT:

Koszt warsztatu (zajęcia Aerial jogi oraz koncert mis tybetańskich)

Cena “Early bird” płatna do 20.12.2018 – 99 zł

Cena po 20.12.2018 – 115 zł

PLAN WARSZTATÓW:

16:00-17:00 – spokojna, regenerująca sekwencja Aerial jogi, która pomoże nam wprowadzić się w stan odprężenia. Skupimy się na delikatnym uelastycznianiu ciała, wydłużaniu i odciążaniu kręgosłupa oraz wyciszaniu oddechu (prowadzi Marta Bartnicka)

17:00-17:15 – przerwa techniczna

17:15-18:15 – koncert mis tybetańskich podczas którego będziemy już tylko wygodnie zanurzeni w miękkim materiale hamaka, w wybranej przez siebie relaksującej pozycji (leżącej lub siedzącej). Dla większego komfortu będzie można otulić się kocem (dostępnym na sali), tak by móc całkowicie skupić się na czerpaniu przyjemności płynącej z dźwięków i wibracji. Całości klimatu i piękna “nicnierobienia” dopełni subtelny blask świec 🙂

MIEJSCE:

FITOLOGY Klub jogi i fitnessu, ul. Siedmiogrodzka 1 (wejście od tyłu budynku)

ZAPISY:

Zapisy tylko mailowe przyjmuje recepcja Klubu FITOLOGY:
e-mail: biuro@fitology.pl
W odpowiedzi wyślemy mail ze szczegółami.

*Miejsce rezerwuje wpłata całości kwoty
*Liczba miejsc ograniczona jest do 17 osób!

*Prosimy zabrać ze sobą wygodny strój do ćwiczeń (koszulka zakrywająca ramiona od spodu, ubranie pozbawione wszelkich ostrych wykończeń typu suwaki) oraz coś cieplejszego na czas koncertu (bluza, skarpetki)

PROWADZĄCY:

Marta Bartnicka i Bogdan Halicki

Marta Bartnicka
Absolwentka studiów podyplomowych ?Joga i relaksacja? Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, certyfikowana Instruktorka Aerial jogi, Instruktorka rekreacji ruchowej, hipoterapeutka, pedagog. Pasjonatka wszelkich form ruchu sprowadzających ciało i umysł do ?tu i teraz?. Miłośniczka Acro i Aerial Jogi, które ceni przede wszystkim za to, że uczą dystansu do siebie i świata, pozwalają spojrzeć na życie z innej perspektywy, często tej do góry nogami i nie pozwalają traktować wszystkiego zbyt serio. Od lat praktykuje i uczy Astanga Jogi oraz swojej autorskiej vinyasy będącej połączeniem oddechu i płynnego ruchu dostosowanego do danego stanu ciała, umysłu, dnia i miejsca.

Bogdan Halicki

Wszechstronny muzyk jazzowy o bogatym dorobku artystycznym, doświadczony muzykoterapeuta, dziennikarz muzyczny. Twórca BIO MUZYKI – audiowizualnej stymulacji mózgu. Jako muzyk występuje w kraju i za granicą od roku 1965.

– – – – – – – – – – – – – – – – – –

*Przeciwwskazania:
– Jaskra
– Ciąża
– Menstruacja
– Przebyta niedawno operacja
– Choroby serca
– Przebyty zawał
– Bardzo niskie lub bardzo wysokie ciśnienie
– Niedawno odniesiony uraz głowy
– Skłonność do mdlenia
– Zawroty głowy
– Osteoporoza
– Zespół cieśni nadgarstka
– Zapalenie zatok przynosowych
– Dyskopatia
– Przepuklina rozworu przełykowego
– Zapalenie stawów
– Botox w ostatnich 6-ciu godzinach
– Choroby układu nerwowego

– – – – – – – – – – – – – – – – – –

Serdecznie zapraszamy!