500 712 102   konto FB

/ Wydarzenia

Kurs instruktorski Aerial jogi Poziom 2

Informacje organizacyjne

  • Prowadzący: Monika Łazuk
  • Data: 08 - 09 czerwca 2019
  • Czas: 11:00 - 15:00
  • Miejsce: FITOLOGY, ul. Siedmiogrodzka 1, Warszawa

Kurs uzupełniający, dedykowany wszystkim nauczycielom, którzy posiadają certyfikat ukończenia kursu instruktorskiego Aerial jogi*. To okazja do tego, aby poszerzyć wachlarz pozycji w zawieszeniu oraz dynamicznych sekwencji a la vinyasa w hamaku. To również możliwość wymiany doświadczeń i rozwiania wątpliwości, które pojawiają się u początkujących nauczycieli aerial jogi.

Podczas 2 dni (10 h) poruszymy kwestie dotyczące modyfikacji sesji do potrzeb szczególnych grup odbiorców naszych zajęć. Kurs będzie zawierał gotowe scenariusze sesji w następujących kategoriach: KIDS AERIAL JOGA, RESTORATIVE AERIAL JOGA, AERIAL JOGA na poziomie średniozaawansowanym, AERIAL FITNESS oraz AERIAL DANCE. Omówimy ogólne zasady konstruowania sesji dla danych grup i poznamy nowe pozycje, których nie było podczas kursu na poziomie 1. Każdy uczestnik otrzyma manual z gotowymi scenariuszami zajęć.

* W kursie mogą wziąć udział osoby, które uzyskały certyfikat w innych placówkach szkoleniowych i uczą aerial jogi lub innych, pokrewnych technik z wykorzystaniem hamaka.

PROGRAM KURSU:

– – – – – – – – – – – – – – – –

Sobota 08.06.2019 r.

– – – – – – – – – – – – – – – –

BLOK I 11:00 – 13:00

AERIAL JOGA na poziomie średniozaawansowanym

Przerwa obiadowa 13:00 – 14:15

BLOK II 14:15 – 16:15

KIDS AERIAL JOGA

BLOK III 16:30 – 18:00

RESTORATIVE AERIAL JOGA

– – – – – – – – – – – – – – – – –

Niedziela 09.06.2019 r.

– – – – – – – – – – – – – – – – –

BLOK I 09:00 – 10:30

AERIAL FITNESS

BLOK II 10:45 – 12:15

AERIAL DANCE

Przerwa obiadowa 12:15 – 13:30

BLOK III 13:30 – 15:00

– zadanie testowe i utrwalenie zdobytej wiedzy poprzez wspólną praktykę
– końcowe pytania i dyskusja
– wręczenie certyfikatów

– – – – – – – – – – – –

Miejsce kursu:

– – – – – – – – – – – –

FITOLOGY Klub jogi i fitnessu ul. Siedmiogrodzka 1 (lokal U7, wejście od ul. Giełdowej)

Do dyspozycji kursantów będzie sala o powierzchni 111 m2, w pełni klimatyzowana i wentylowana, wyposażona w 18 stanowisk do Aerial jogi, a także lustra i akcesoria do jogi. Dodatkowo udostępniamy szatnię, prysznice i przestrzeń do relaksu między zajęciami. Klub znajduje się na bliskiej Woli, w pobliżu centrum Warszawy – na parterze, z własnym bezpośrednim wejściem, w nowoczesnym budynku InCity.

Zapisy:

e-mail: biuro@fitology.pl

tel. +48 500 712 102.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

– – – – – – – – –

Koszt:

– – – – – – – – –

Cena early bird do 15.05 – 790 zł

Cena po 15.05 – 890 zł

– – – – – – – – – – –

Prowadząca:

– – – – – – – – – – –

Monika Łazuk, kulturoznawczyni, pedagożka i nauczycielka jogi, założycielka OMG yoga. Po wielu latach przygody z tańcem współczesnym i teatrem odnalazła jogę, jako najbardziej zrównoważoną praktykę psychofizyczną. W 2013 r. ukończyła studia podyplomowe “Relaksacja i joga” na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, a w kwietniu 2015 r. odbyła miesięczny kurs nauczycielski w Indiach, Goa (RYT 200). Zafascynowana pracą z grawitacją, zdobyła certyfikat instruktora w AerialYoga-Berlin oraz uczestniczyła w wielu kursach i warsztatach aerial jogi i acroyogi u polskich i zagranicznych fascynatów tych technik (m. in. Milla Floryd, Liliana Polanco, Björn Heucke, Jason Namer, Almuth Kramer, Jeppe Skovgaard). Nieustannie szuka nowych sposobów pracy z hamakiem, również w treningu funkcjonalnym, dlatego została certyfikowanym trenerem TRX(R) GSTC. Monika do niedawna mieszkała w Niemczech i uczyła w największych studiach aerial jogi w Köln i Leverkusen. Jest autorką książki “Aerial joga – antygrawitacyjny flow”.

– – – – – – – – – – – – – – – – – –

UWAGA! O rezerwacji miejsca decyduje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 40% kwoty za kurs na numer konta przesłany przez Klub drogą mailową. Pozostała kwota w wysokości 60% winna być wpłacona na minimum 7 dni przed rozpoczęciem kursu. Brak dopłaty oznacza rezygnację uczestnika z kursu. Klub zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia bez podania przyczyny. W sytuacji odwołania kursu wpłacona przez uczestnika kwota zostanie mu zwrócona.