500 712 102   konto FB

/ Wydarzenia

Warsztat online – Stay Calm

Informacje organizacyjne

  • Prowadzący: Agata Ucińska
  • Data: 29 maja 2020
  • Czas: 18:00 - 21:00
  • Miejsce: ONLINE

Zapraszamy na warsztat, dzięki któremu dowiecie się, jak za pomocą jogi i uważności można lepiej sobie radzić ze stresem, pośpiechem i dystraktorami. Weźmiecie udział w prawie 2-godzinnej sesji jogi zakończonej medytacją i relaksem. Nauczycie się też prostej pranayamy – naprzemiennego oddechu nosem, który działa uspokajająco.

W części teoretycznej powiemy nieco o układzie nerwowym i o narzędziach skutecznych z punktu widzenia psychologii. Będzie okazja do zastanowienia się nad tym jak stworzyć “apteczkę” pierwszej pomocy antystresowej oraz jak nie dopuścić do kryzysu.

Nie trzeba mieć doświadczenia w jodze, aby wziąć udział w warsztacie. 🙂

KIEDY:
29.05, 18:00-21:00

GDZIE:

Spotkamy się na platformie Zoom, każda zapisana osoba otrzyma link.

ZAPISY:
biuro@fitology.pl

CENA:

79 zł

Rezerwacja następuje po wpłacie całej kwoty na nr konta podany w mailu zwrotnym.

Kilka słów o prowadzącej:

Nazywam się Agata Ucińska. Szkoliłam się w Indiach ? w szkole Trimurti Yoga (200h Yoga Alliance). Ukończyłam podyplomowe studia Relaksacja i joga na warszawskiej AWF, a także brałam udział w trzech edycjach Strala Intensive Training pod okiem Tary Stiles i Michaela Taylora w Berlinie oraz Londynie.
Kocham jogę, w której płynnie przechodzi się pomiędzy asanami, synchronizując ruch z oddechem. Joga Flow relaksuje, uczy swobodnego, naturalnego poruszania się, ułatwia koncentrację na oddechu i poprawia nastrój, co bezpośrednio przekłada się na jakość codziennego życia.

Żeby pogłębić wiedzę na temat ludzkiego umysłu, studiuję psychologię na Uniwersytecie SWPS.

Atmosfera na moich zajęciach jest swobodna, jestem otwarta na Wasze pytania i potrzeby. Staram się układać program tak, żebyście koncentrowali się na procesie, a nie na celu i jednocześnie robili postępy. Uważam, że joga to nie tylko sposób na szpagat czy bolące plecy, ale przede wszystkim cudowne narzędzie do poznania siebie i uzyskania spokoju w głowie. Tym chcę się z Wami dzielić.

Serdecznie zapraszamy!