500 712 102   konto FB

/ Wydarzenia

Warsztat wprowadzający do Acro Jogi

Informacje organizacyjne

  • Prowadzący: Marta Bartnicka, Hubert Sokulski
  • Data: 10 maja 2020
  • Czas: 11:00 - 13:00
  • Miejsce: FITOLOGY, ul. Siedmiogrodzka 1, Warszawa

Zapraszamy na warsztat wprowadzający do acro jogi, czyli prostej formy akrobatyki w parach, która powstała po to, byśmy mogli przypomnieć sobie jaką radość czerpaliśmy z ruchu jako dzieci 🙂

Warsztat przeznaczony jest dla osób zupełnie początkujących, które nie miały wcześniej kontaktu z acro jogą. Podczas zajęć dowiecie się kim jest “latacz”, “baza” oraz w jaki sposób bezpiecznie utrzymywać wszystkich na swoim miejscu. Zapoznacie się z podstawowymi pozycjami i przejściami, które będą stanowić fundament pod dalszą przygodę z tą formą ruchu.

Acro jogę ćwiczymy w parach, trójkach i wszelkich dowolnych konfiguracjach ale co ważne, nie jest wymagane posiadanie stałego partnera. Dlatego na warsztat zapraszamy zarówno solo, jak i w parach lub całych grupach. Na pewno nie będziecie się nudzić 🙂

Nie wymagane są żadne specjalne zdolności gimnastyczne 😉 Wymagamy jedynie dobrego humoru, chęci współpracy i wygodnego, niezbyt luźnego stroju, który przylega do ciała.

TERMIN:
10 maja (niedziela) 11.00-13.00

KOSZT:

Koszt warsztatu: 99 zł/osoba
promocyjna cena przy płatności za dwie osoby: 175 zł

MIEJSCE:
FITOLOGY Klub jogi i fitnessu, ul. Siedmiogrodzka 1 (wejście od tyłu budynku)

ZAPISY: mailowe przyjmuje recepcja Klubu FITOLOGY:
e-mail: biuro@fitology.pl. W odpowiedzi wyślemy mail ze szczegółami.
UWAGA! O rezerwacji miejsca decyduje wpłata bezzwrotnej opłaty za warsztat. Klub zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia bez podania przyczyny. W sytuacji odwołania warsztatu wpłacona przez uczestnika kwota zostanie mu zwrócona.

PROWADZĄCY:
Marta Bartnicka
Absolwentka studiów podyplomowych “Joga i relaksacja” na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, certyfikowana instruktorka Aerial jogi, instruktorka Pilates – praca na matach I i II stopień (Specjalizacja Core – praca w grupach zwiększonego ryzyka -senior, kobiety po porodzie, zdrowy kręgosłup), instruktorka rekreacji ruchowej (hipoterapeutka), pedagożka. Pasjonatka wszelkich form ruchu sprowadzających ciało i umysł do “tu i teraz”. Miłośniczka Acro i Aerial Jogi oraz Aerial Hoop i szarf akrobatycznych, które ceni przede wszystkim za to, że uczą dystansu do siebie i świata, pozwalają spojrzeć na życie z innej perspektywy, często tej do góry nogami i nie pozwalają traktować wszystkiego zbyt serio. Od lat praktykuje i uczy Astanga Jogi oraz swojej autorskiej vinyasy będącej połączeniem oddechu i płynnego ruchu dostosowanego do danego stanu ciała, umysłu, dnia i miejsca.

Hubert Sokulski
Od zawsze byłem pasjonatem ruchu, od niemal zawsze starałem się zrozumieć funkcjonowanie ludzkiego ciała. Skończyłem AWF, zajmowałem się zawodowo sportem ale równocześnie blisko 20 lat temu odkryłem, że joga jest wspaniałym narzędziem które pozwala łączyć obie moje pasje. Przez długi czas ćwiczyłem jogą uczoną według systemu Iyengara.
Kilka lat temu poszukiwania nowych wyzwań zaprowadziły mnie do nauczania propagowanego przez innego z uczniów Krisznamaczarji, Pattabhiego Joisa, czyli do systemu popularnie zwanego ashtangą.
Ostatnie lata to z kolei dodatkowa fascynacja acro jogą, aktywnością która jest miksem jogi, prostej akrobatyki i dobrej zabawy. Obecnie, choć moja codzienna praktyka bazuje na ashtandze, to nazwałbym ją raczej autorską vinyasą bo staram się w niej łączyć doświadczenia które wyniosłem z kontaktu z każdym systemem i każdym nauczycielem który zagościł w moim życiu.

Serdecznie zapraszamy!