500 712 102   konto FB

/ Wydarzenia

Warsztaty – Trening mięśni dna miednicy

Informacje organizacyjne

  • Prowadzący: Kamila Raczyńska - Chomyn
  • Data: 23 listopada 2019
  • Czas: 12:30-15:30 -
  • Miejsce: FITOLOGY, ul. Siedmiogrodzka 1, Warszawa

– Planujesz ciążę lub właśnie w niej jesteś?
– Urodziłaś dziecko i chciałabyś zadbać o nadwyrężone mięśnie dna miednicy?
– Weszłaś w okres menopauzy i zależy Ci na profilaktyce nietrzymania moczu oraz obniżenia narządów rodnych?
– Nie dotyczy Cię żaden z powyższych punktów ? jesteś wysportowana, lubisz seks i chętnie zainwestujesz w poprawę jego jakości?
Obudź swoją miednicę, rozbujaj ją i poczuj siłę głębokich mięśni! Zapraszamy na trening mięśni głębokich i dna miednicy Dobre Ciało z Kamilą Raczyńską, prowadzony w oparciu o metody CANTIENICA – Program Power oraz BeBo – Trening Dna Miednicy (metoda certyfikowana przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne).

Zajęcia są rekomendowane kobietom w każdym wieku i momencie życia. Poprzez wzmacnianie oraz świadome rozluźnianie mięśni dna miednicy oddziałujemy na resztę ciała – szkielet się napręża, ciało się prostuje, a organy przestają być uciskane. To z kolei wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, sposób poruszania się, ale także działa profilaktycznie w przypadku takich schorzeń jak wysiłkowe nietrzymanie moczu, bóle kręgosłupa, a nawet migreny!

Zwiększona świadomość ciała oraz “rozbujanie” miednicy wpływa pozytywnie za jakość współżycia seksualnego.

Trening można traktować zarówno jako działanie profilaktyczne, jak i zestaw ćwiczeń terapeutycznych, poprawiających kondycję kobiet już cierpiących na wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz obniżenie narządów rodnych.
Osobom wyczynowo uprawiającym sport trening pokazuje nowe możliwości ciała. Poprzez wzmocnienie mięśni dna miednicy uczymy się czerpać siłę z mięśni głębokich, a nie powierzchniowych.

Podczas trzygodzinnego warsztatu Kamila opowie czym są mięśnie dna miednicy oraz czemu i jak warto o nie dbać na co dzień. W części praktycznej czeka nas wzmacnianie, rozluźnianie, rozciąganie oraz relaks, również bardzo istotny dla zachowania mięśni dna miednicy w formie.

Uwaga: Kamila Raczyńska Chomyn jest doulą, czyli towarzyszką porodów. Oznacza to, że gdy jest w gotowości porodowej i czeka na wezwanie od rodziny, z którą współpracuje nie może wyłączyć telefonu podczas zajęć/konsultacji/warsztatów, ale – co ważniejsze – może w każdej chwili musieć je przerwać lub odwołać, by pojechać do porodu.
Zapisując się na zajęcia z Kamilą, automatycznie wyrażasz zgodę na taką sytuację.
Oczywiście robimy wszystko, co w naszej mocy, by nie odwoływać zajęć w ostatniej chwili oraz zapewniamy, że jeśli opłata za zajęcia z Kamilą została poniesiona z góry, cały koszt zostanie zwrócony.
 
Liczymy na zrozumienie z Państwa strony; niestety z noworodkami trudno się umówić na konkretną godzinę przyjścia na świat:)

– – – – – – – – – – – –
TERMIN I KOSZT:
– – – – – – – – – – – –

23 listopada 2019 r.

Grupa początkująca
godz. 12:30 – 15:30
koszt 170pln/3h/osoba

Miejsce: FITOLOGY Klub jogi i fitnessu, ul. Siedmiogrodzka 1 (wejście od tyłu budynku), 01-204 Warszawa

Zapisy mailowe przyjmuje recepcja Klubu FITOLOGY:
tel.: 500 712 102
e-mail: biuro@fitology.pl
W odpowiedzi wyślemy mail ze szczegółami.

– – – – – – –

Liczba miejsc ograniczona jest do 15 osób!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Prowadząca: Kamila Raczyńska
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Z wykształcenia szkoleniowiec i edukatorka seksualna. Przez ostatnie 10 lat prowadziła szkolenia między innymi z zakresu work-life balance. Następnie przyszedł czas na sport ? w 2013 zdobyła uprawnienia instruktorki sportu i rekreacji oraz trenerki personalnej. Ciało to jednak nie tylko to, co widać na zewnątrz. Wiedząc to ukończyła kursy instruktorskie dwóch szwajcarskich metod – CANTIENICA – Program Power oraz BeBo Trening Dna Miednicy (metoda rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne), by właściwie zadbać o mięśnie głębokie i dna miednicy swoich kursantek. Obecnie uczy się pracy klasyczną metodą Josefa Pilatesa z wykorzystaniem łóżka pilatesowego – Reformera. Wciąż poszukuje nowych metod pracy z ciałem, skupiając się na mięśniach głębokich. Zafascynowana psychosomatyką, czyli wpływem czynników psychicznych na organizm człowieka.

Prywatnie miłośniczka kuchni wegańskiej oraz aktywnego i zdrowego trybu życia. Prowadzi stronę oraz fanpage Dobre Ciało, gdzie dowiesz się więcej o mięśniach dna miednicy i nie tylko.

Serdecznie zapraszamy!