Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Koncert mis tybetańskich i gongów

grudzień 11 @ 13:30 - 15:45

139 zł
Zapraszamy na kolejną edycję koncertu mis dźwiękowych i gongów, którego będziecie mieli okazję wysłuchać relaksując się w hamaku.
Masaż dźwiękiem jest doskonałym sposobem na wprowadzenie ciała i umysłu w stan odprężenia. Pozytywne wibracje mis i gongów działają regenerująco na nasz układ nerwowy, przyczyniając się do złagodzenia napięć fizycznych i emocjonalnych, bóli mięśni i stawów a także problemów ze snem i koncentracją. Wszystko dlatego, że ich brzmienie ma szeroki zakres częstotliwości – od infradźwięków poprzez dźwięki słyszalne, do ultradźwięków. Dźwięk mis wprowadza nas w stan głębokiego relaksu i jest niczym kołysanka, która uspokaja wszystkie pobudzone i napięte części naszego ciała oraz umysłu. Gong natomiast wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki spośród znanych instrumentów. Kiedy wibruje, muzyczne pogłosy można odczuć w każdej komórce ciała. Wytwarza on przetaczające się długie fale powoli wybrzmiewających dźwięków. Specyfika fal dźwiękowych powstałych w wyniku gry na gongu i misach ułatwia mózgowi zwolnienie rytmu pracy, synchronizację obu półkul mózgowych i przejście od stanu beta (aktywności) do stanu alfa (między snem a czuwaniem, w którym umysł się wycisza), a nawet theta (głębokiej medytacji, aż do zaśnięcia).
Efekt rozluźnienia intensyfikować będzie delikatne kołysanie otulającego hamaka ułatwiającego nam całkowite wyciszenie i czerpanie przyjemności z dźwięków muzyki na żywo.
Relaks podczas koncertu poprzedzi spokojna, regenerująca sesja Aerial jogi na nisko zawieszonych hamakach, która pomoże nam wprowadzić się w stan odprężenia.
Sesję Aerial Jogi poprowadzi Marta Bartnicka a dźwiękami otuli Eliasz Wardencki.
POZIOM WARSZTATÓW:
Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, na różnych poziomach zaawansowania również dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z Aerial jogą.
TERMIN:
11.12.2021r (sobota) – godz 13:30-15.45
KOSZT:
Koszt warsztatu obejmuje zajęcia Aerial jogi oraz koncert mis tybetańskich i gongów na żywo
Cena – 139 zł
PLAN WARSZTATÓW:
13:30-14:30 – Spokojna sekwencja Aerial Jogi na nisko zawieszonych hamakach, ukierunkowana na regenerację, odprężenie oraz niwelowanie napięć w ciele. Skupimy się na dłuższym trwaniu w pozycji, stopniowym zapadaniu w materiał, delikatnym uelastycznianiu ciała i wyciszaniu oddechu.
14:30-14:45 krótka przerwa techniczna na znalezienie wygodnej pozycji ?
14:45-15:45 – koncert mis tybetańskich i gongów, podczas którego będziemy już tylko wygodnie zanurzeni w miękkim materiale hamaka, w wybranej przez siebie relaksującej pozycji (leżącej lub siedzącej). Dla większego komfortu będzie można otulić się kocem (dostępnym na sali), tak by móc całkowicie skupić się na czerpaniu przyjemności płynącej z dźwięków i wibracji. Całości klimatu i piękna „nicnierobienia” dopełni subtelny blask świec ?
MIEJSCE:
FITOLOGY Klub jogi i fitnessu, ul. Siedmiogrodzka 1 (wejście od tyłu budynku)
ZAPISY:
Zapisy mailowe przyjmuje recepcja Klubu FITOLOGY:
e-mail: biuro@fitology.pl
W odpowiedzi wyślemy mail ze szczegółami.
*Miejsce rezerwuje wpłata całości kwoty
*Liczba miejsc ograniczona jest do 15 osób!
*Prosimy zabrać ze sobą wygodny strój do ćwiczeń (koszulka zakrywająca ramiona od spodu, ubranie pozbawione wszelkich ostrych wykończeń typu suwaki) oraz coś cieplejszego na czas koncertu (bluza, skarpetki). Maty do ćwiczenia dostępne są na sali.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły

Data:
grudzień 11
Czas:
13:30 - 15:45
Koszt:
139 zł

Miejsce

Fitology
Siedmiogrodzka 1
Warszawa, mazowieckie 01-204 Polska
+ Google Map