500 712 102   konto FB

/ Zarezerwuj Aerial Yoga za 14 zł

Zarezerwuj Aerial Yoga za 14 złZarezerwuj Aerial Yoga za 14 zł

Korzyści

Aerial Joga jest coraz popularniejszą na świecie odmianą jogi. Łączy ona w sobie zalety innych rodzajów, a jednocześnie pozwala bardzo szybko budować formę i kondycję oraz… świetnie się bawić. Aerial jogę ćwiczy się na chustach zamocowanych do haków podwieszanych pod sufitem. Chusty w czasie ćwiczeń znajdują się na niewielkiej wysokości. Istotne jest to, aby oderwać się od ziemi, ale aby ćwiczenia były bezpieczne.

Przy organizacji zajęć Aerial Jogi szczególnie dba się o bezpieczeństwo. W przeciwieństwie do innych rodzajów jogi istnieje dość szeroka liczba schorzeń, przy których aerial joga nie jest zalecana. Są to między innymi bardzo niskie lub bardzo wysokie ciśnienie, niedawno odniesiony uraz głowy, skłonność do mdlenia, zawroty głowy, osteoporoza czy zespół cieśni nadgarstka oraz zapalenie zatok. Warto też uważać po zabiegach – np. gdy wstawiono nam niedawno implanty zębów, przeszliśmy kurację botoxem, albo w ciągu ostatnich 3 miesięcy przechodziliśmy operacje.

Jeśli przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i wdrażamy się w odpowiednim tempie w ćwiczenia Aerial Jogi, są to zajęcia, które dają dużo satysfakcji i szybko rozwijają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *