Menu Zamknij

Witamy w FITOLOGY!

Ideą Klubu FITOLOGY jest niespotykane dotąd połączenie zajęć fitness z filozofią ciała i umysłu. Ta wyjątkowa kombinacja daje widoczne efekty w postaci poprawy sylwetki, kondycji – i przede wszystkim – zdrowia.

W FITOLOGY wykorzystujemy wiedzę i pasję trenerów rekreacji ruchowej, znakomitych nauczycieli jogi i doświadczonych instruktorów fitnessu. Każdego dnia dzielimy się z Wami naszą pozytywną energią przekonując do aktywnego i zdrowego trybu życia.

Klub FITOLOGY to miejsce absolutnie dla wszystkich. Dla nieśmiało poszukujących motywacji obserwatorów, utrzymujących formę zapaleńców, jak i doświadczonych przez życie rozbitków, którym tylko uważny trener potrafi przywrócić wiarę we własne możliwości.

Właściwie dobrane zajęcia do potrzeb każdego kursanta, odpowiednie przygotowanie instruktorów, dla których każdy uczestnik jest indywidualną jednostką, program treningów ułożony pod kątem poprawy zdrowia, kondycji i sylwetki – to wszystko można znaleźć w jednym miejscu – w Fitology.

Zapisy i rezerwacje miejsc pozwalają prowadzić zajęcia w komfortowych warunkach w nieprzepełnionych salach. Instruktor ma możliwość skupienia się, pomocy i korygowania ćwiczeń wykonywanych przez swoich kursantów.

Dwie sale treningowe o powierzchni 111 m2 i 37 m2 spełniają najwyższe standardy i zaspokajają wymagania programowe każdych zajęć z oferty Fitology. Dzięki jasnej kolorystyce wnętrza, znakomitemu oświetleniu i przyjemnemu dla ucha nagłośnieniu odnaleźć tu można wyjątkowy, intymny klimat.

Klub znajduje się na bliskiej Woli, w pobliżu centrum Warszawy – na parterze, z własnym bezpośrednim wejściem, w nowoczesnym budynku InCity. Pobliskie sąsiedztwo restauracji, lokali usługowych i komunikacji miejskiej tworzy to miejsce przyjazne dla regularnych odwiedzin.

Potrzebujesz sali?

Dysponujemy dwoma salami treningowymi: 111 m2 oraz 37 m2, szatniami – damską i męską z pełnym zapleczem sanitarnym. Organizujemy warsztaty, szkolenia, zebrania, spotkania branżowe, inne eventy lub udostępniamy sale na zajęcia indywidualne. Z uwagi na naszą dbałość i troskę o stan podłogi, sale wynajmujemy tylko dla grup uczestniczących w wydarzeniu bez obuwia, bądź w obuwiu zmiennym bez możliwości uszkodzenia podłogi (podgumowanych, bez metalowych elementów w podeszwie, niepowodujących zarysowań i niepozostawiających śladów gumy).
Cały nasz Klub posiada wentylację i klimatyzację.

Duża sala

  • Sala o powierzchni 111 m2, w pełni klimatyzowana i wentylowana. Wyposażona w 18 stanowisk do Aerial jogi.
  • Profesjonalne nagłośnienie, możliwość bezprzewodowego podłączenia do internetu (wi-fi).
  • Lustra na ścianie o długości 14 m.

Mniejsza sala

  • Sala o powierzchni 37 m2, w pełni klimatyzowana i wentylowana. Wyposażona w 1 obrotową rurkę do Pole Dance.
  • Profesjonalne nagłośnienie, możliwość bezprzewodowego podłączenia do internetu (wi-fi).
  • Lustra na ścianie o długości 7 m.

 

Szatnia damska i męska z osobnymi łazienkami wyposażonymi w prysznice. Ilość szafek w szatni damskiej – 44, w męskiej – 14.