Menu Zamknij

Kurs uzupełniający, dedykowany wszystkim nauczycielom, którzy posiadają certyfikat ukończenia kursu instruktorskiego Aerial® jogi*.

To okazja do tego, aby poszerzyć wachlarz pozycji w zawieszeniu oraz dynamicznych sekwencji a la vinyasa w hamaku. To również możliwość wymiany doświadczeń i rozwiania wątpliwości, które pojawiają się u początkujących nauczycieli aerial jogi.

Podczas 2 dni (10 h) poruszymy kwestie dotyczące modyfikacji sesji do potrzeb szczególnych grup odbiorców naszych zajęć. Kurs będzie zawierał gotowe scenariusze sesji w następujących kategoriach: KIDS AERIAL® JOGA, RESTORATIVE AERIAL® JOGA, AERIAL® JOGA na poziomie średniozaawansowanym, AERIAL® FITNESS oraz AERIAL® DANCE. Omówimy ogólne zasady konstruowania sesji dla danych grup i poznamy nowe pozycje, których nie było podczas kursu na poziomie 1. Każdy uczestnik otrzyma manual z gotowymi scenariuszami zajęć.

* W kursie mogą wziąć udział osoby, które uzyskały certyfikat w innych placówkach szkoleniowych i uczą aerial jogi lub innych, pokrewnych technik z wykorzystaniem hamaka.


PROGRAM KURSU

Sobota

BLOK I
11:00 – 13:00

AERIAL® JOGA na poziomie średniozaawansowanym

Przerwa obiadowa
13:00 – 14:15

BLOK II
14:15 – 16:15

KIDS AERIAL® JOGA

BLOK III
16:30 – 18:00

RESTORATIVE AERIAL® JOGA

Niedziela

BLOK I
09:00 – 10:30

AERIAL® FITNESS

BLOK II
10:45 – 12:15

AERIAL® DANCE

Przerwa obiadowa
12:15 – 13:30

BLOK III
13:30 – 15:00

– zadanie testowe i utrwalenie zdobytej wiedzy poprzez wspólną praktykę
– końcowe pytania i dyskusja
– wręczenie certyfikatów

MIEJSCE KURSU

FITOLOGY Klub jogi i fitnessu ul. Siedmiogrodzka 1 (lokal U7, wejście od ul. Giełdowej)

Do dyspozycji kursantów będzie sala o powierzchni 111 m2, w pełni klimatyzowana i wentylowana, wyposażona w 18 stanowisk do Aerial jogi, a także lustra i akcesoria do jogi. Dodatkowo udostępniamy szatnię, prysznice i przestrzeń do relaksu między zajęciami. Klub znajduje się na bliskiej Woli, w pobliżu centrum Warszawy – na parterze, z własnym bezpośrednim wejściem, w nowoczesnym budynku InCity.

ZAPISY

  • e-mail: biuro@fitology.pl
  • tel. +48 500 712 102.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

PROWADZĄCA

Monika Łazuk, kulturoznawczyni, pedagożka i nauczycielka jogi, założycielka OMG yoga. Po wielu latach przygody z tańcem współczesnym i teatrem odnalazła jogę, jako najbardziej zrównoważoną praktykę psychofizyczną. W 2013 r. ukończyła studia podyplomowe “Relaksacja i joga” na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, a w kwietniu 2015 r. odbyła miesięczny kurs nauczycielski w Indiach, Goa (RYT 200). Zafascynowana pracą z grawitacją, zdobyła certyfikat instruktora w AerialYoga-Berlin oraz uczestniczyła w wielu kursach i warsztatach aerial jogi i acroyogi u polskich i zagranicznych fascynatów tych technik (m. in. Milla Floryd, Liliana Polanco, Björn Heucke, Jason Namer, Almuth Kramer, Jeppe Skovgaard). Nieustannie szuka nowych sposobów pracy z hamakiem, również w treningu funkcjonalnym, dlatego została certyfikowanym trenerem TRX(R) GSTC. Monika do niedawna mieszkała w Niemczech i uczyła w największych studiach aerial jogi w Köln i Leverkusen. Jest autorką książki “Aerial joga – antygrawitacyjny flow”.