Menu Zamknij

KURS INSTRUKTORSKI AERIAL® JOGI POZIOM 2

Kurs uzupełniający, dedykowany wszystkim nauczycielom, którzy posiadają certyfikat ukończenia kursu instruktorskiego Aerial jogi*. To okazja do tego, aby poszerzyć wachlarz pozycji w zawieszeniu oraz dynamicznych sekwencji figur w hamaku. To również możliwość wymiany doświadczeń i rozwiania wątpliwości, które pojawiają się u początkujących nauczycieli aerial jogi.

Podczas 2 dni (13 h) pokażemy, jak dopasować zajęcia aerialowe do potrzeb poszczególnych grup odbiorców naszych zajęć. Kurs będzie zawierał następujące bloki: AERIAL ® DANCE, KIDS AERIAL® JOGA, RESTORATIVE AERIAL ® JOGA oraz AERIAL ® JOGA na poziomie średniozaawansowanym. Każdy uczestnik otrzyma manual z gotowymi scenariuszami zajęć oraz nagrania wideo z pozycjami tanecznymi oraz z 2 gotowymi choreografiami.

Od uczestników wymagamy dobrze opanowanej techniki aerial jogi na poziomie 1, a szczególnie znajomości podstawowych inwersji. Podczas bloków akrobatycznych będziemy ćwiczyć podskoki, przewroty i figury w zawieszeniu nad ziemią.  Staną się one bazą do wykonywania późniejszych choreografii.

* W kursie mogą wziąć udział osoby, które uzyskały certyfikat w innych placówkach szkoleniowych i uczą aerial jogi lub innych, pokrewnych technik z wykorzystaniem hamaka.

– – – – – – – – – – – – – – – –

Sobota, 15.06.2024

– – – – – – – – – – – – – – – –

BLOK I 12:00 – 14:00

AERIAL ® JOGA na poziomie średniozaawansowanym + pozycje w parach

BLOK II 14:00 – 16:00

AERIAL ® DANCE – podstawowe pozycje, przejścia, zaploty

BLOK III 16:00 – 18:00

AERIAL ® RESTORATIVE

 

– – – – – – – – – – – – – – – –

Niedziela 16.06.2024

– – – – – – – – – – – – – – – –

BLOK I 09:00 – 11:00

AERIAL ® DANCE – podstawowe pozycje, przejścia, zaploty

BLOK II 11:00 – 12:30

KIDS AERIAL ® JOGA

BLOK III 12:30 – 14:30

AERIAL ® DANCE

Przerwa 14:30 – 15:30

BLOK IV 15:30 – 17:00

– zadanie testowe i utrwalenie zdobytej wiedzy poprzez wspólną praktykę
– końcowe pytania i dyskusja
– wręczenie certyfikatów

– – – – – – – – – – – – –

Miejsce kursu:

– – – – – – – – – – – – –

FITOLOGY Klub jogi i fitnessu ul. Siedmiogrodzka 1 (lokal U7, wejście od ul. Giełdowej)

Do dyspozycji kursantów będzie sala o powierzchni 111 m2, w pełni klimatyzowana i wentylowana, wyposażona w 18 stanowisk do Aerial jogi, a także lustra i akcesoria do jogi. Dodatkowo udostępniamy szatnię, prysznice i przestrzeń do relaksu między zajęciami. Klub znajduje się na bliskiej Woli, w pobliżu centrum Warszawy – na parterze, z własnym bezpośrednim wejściem, w nowoczesnym budynku InCity.

Zapisy:

e-mail: biuro@fitology.pl

tel. +48 500 712 102.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

– – – – – – – – –

Koszt:

– – – – – – – – –

Cena early bird do 15.05 – 1 300 zł

Cena po 15.05 – 1 500 zł

– – – – – – – – – –

Prowadzące:

– – – – – – – – – –

Monika Łazuk-Żuk, kulturoznawczyni, pedagożka i nauczycielka jogi, założycielka OMG yoga. Po wielu latach przygody z tańcem współczesnym i teatrem odnalazła jogę, jako najbardziej zrównoważoną praktykę psychofizyczną. W 2013 r. ukończyła studia podyplomowe „Relaksacja i joga” na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, a w kwietniu 2015 r. odbyła miesięczny kurs nauczycielski w Indiach, Goa (RYT 200). Zafascynowana pracą z grawitacją, zdobyła certyfikat instruktora w AerialYoga-Berlin oraz uczestniczyła w wielu kursach i warsztatach aerial jogi i acroyogi u polskich i zagranicznych fascynatów tych technik (m. in. Milla Floryd, Liliana Polanco, Björn Heucke, Jason Namer, Almuth Kramer, Jeppe Skovgaard). Nieustannie szuka nowych sposobów pracy z hamakiem, również w treningu funkcjonalnym, dlatego została certyfikowanym trenerem TRX(R) GSTC. Monika do niedawna mieszkała w Niemczech i uczyła w największych studiach aerial jogi w Köln i Leverkusen. Jest autorką książki “Aerial joga – antygrawitacyjny flow”.

Anna Jaworska, Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ze specjalizacją z akrobatyki. Finalistka wielu zawodów gimnastycznych i tanecznych w Polsce i Europie (tańce standardowe, modern jazz, street dance). Uczestniczka pokazów tanecznych oraz współtwórca choreografii projektu „KOSMOS” wystawionej w Resursie Obywatelskiej w 2014 roku.

Instruktorka Aerial jogi, która skradła jej serce od pierwszych zajęć łącząc wszystko to co jej bliskie. Instruktorka Animal Flow, Fitness, Pilates, Zumba Fitness, TMT. Obecnie zafascynowana afrykańskimi formami tańca m.in. Kuduro i afro-house. Twierdzi, że warto pokonywać swoje granice i bariery hartując tym ducha i ciało