Menu Zamknij

Jola Żukowska

Instruktorka Classic jogi

Absolwentka wydziału polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego i Studium Nauczycielskiego (nauczanie wczesnoszkolne). Przez wiele lat pracowała jako nauczyciel języka polskiego. Ukończyła Kurs Opiekunów Żłobka. Autorka książki dla dzieci pt. "Kogucia Pieśń", zbioru wierszowanych bajek, których bohaterami są zwierzęta mające całkiem ludzkie cechy, zachowania i problemy.

Praktykuje jogę od 10 lat. Swoją przygodę z jogą rozpoczęła od Hatha jogi (metoda Iyengara, Astanga joga, Kundalini joga). Praktykę jogiczną pogłębiała w Indiach w Vishwatmak Jangli Maharaj Ashram w okręgu Maharasztra.

Ukończyła kurs nauczycielski jogi Registered Yoga School "RYS 2000", certyfikowany przez Yoga Alliance, organizowany w Polsce przesz Quaternity Yoga School. Instruktor pilatesu z certyfikatem: Instruktor Pilates - praca na matach I i II stopień. Posiada uprawnienia Instruktor Pilates - Specjalizacja Core - praca w grupach zwiększonego ryzyka (senior, kobiety po porodzie, zdrowy kręgosłup) i Instruktor Pilates - Trening Funkcjonalny.

Joga i Pilates - dwie cudownie skuteczne formy pracy z ciałem i umysłem, które wspaniale się uzupełniają, dają jej poczucie spełnienia, zdrowe i zrelaksowane ciało i wewnętrzny spokój. Miłośniczka żeglarstwa z patentem sternika morskiego i wypraw off-roadowych.

Instruktorka Classic jogi