Menu Zamknij

Paulina Lubawska

Instruktorka Jogi Vinyasy, jogi powięziowej, aerial i zdrowego kręgosłupa

Na jogowej macie od 14 lat, od 2018 roku nauczycielka jogi vinyasy (RYT 200 Yoga Alliance u Ewy Jaros) oraz aerial jogi. Instruktorka automasażu mięśniowo-powięziowego Blackroll Trainer i oddychania metodą Butejki. W trakcie certyfikacji na trenera medycznego.

Eksploruje różne ścieżki jogi od łagodnych statycznych po mocne i dynamiczne. Przez 7 lat praktykowała wg metody B.K.S Iyengara po czym całe serce oddała ashtanga jodze i vinyasa jodze oraz rolowaniu.  Poznaje także inne formy ruchu, szukając praktyki, w której ciało pozostaje w komforcie. Zajmuje się świadomym oddechem, także tym terapeutycznym.

Po 19 latach korpopracy i doświadczaniu na sobie negatywnych skutków siedzącego trybu życia,  postanowiła podążać za pasją i zająć się pracą z ciałem, a docelowo prowadzić treningi terapeutyczne.

Jej zajęcia to połączenie łagodności ruchu powięziowego, flow vinyas, świadomego oddechu i elementów mobility.

Poza matą lubi fotografować, wspinać się, podróżować, eksplorować opuszczone i zapominane miejsca i czytać reportaże. Piecze chleby, robi jogurty i kiszonki, a także kosmetyki. Studiowała psychologię społeczną.