Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty Aerial Jogi Basic

28/01/2023 @ 13:30 - 15:30

139 zł
Jeśli jeszcze nie próbowaliście tej formy ruchu łączącej w sobie elementy jogi, pilatesu, stretchingu oraz podstaw akrobatyki powietrznej, to są to warsztaty właśnie dla Was ?
Przeprowadzimy Was przez podstawy pracy z hamakiem i postaramy się rozbudzić apetyt na więcej. Warsztat przeznaczony jest dla osób zupełnie początkujących, które nie miały wcześniej kontaktu z tą formą aktywności. Nie jest również wymagana znajomość wyżej wymienionych dyscyplin, takich jak joga czy akrobatyka ?
Podczas dwugodzinnych zajęć będziemy uczyć się kluczowych chwytów, pozycji oraz przejść w hamaku umożliwiających dalszą przygodę z Aerial Jogą. Poznamy podstawowe sposoby pracy z hamakiem oraz możliwości
zaplotu i układania materiału. Będziemy płynnie przechodzić od pozycji „uziemionych”, do tych „latających”, stopniowo i bezpiecznie tracąc kontakt z podłożem. Skupimy się na wzmacnianiu mięśni, poprawianiu ich elastyczności, szukaniu równowagi a także uwalnianiu kręgosłupa od napięć. Powoli zaczniemy przyzwyczajać nasze ciała do delikatnego kołysania i pozycji odwróconych. Na koniec pozwolimy sobie na zupełny relaks w szeroko rozpostartym, otulającym hamaku.
* Prosimy zabrać ze sobą wygodny, przylegający do ciała strój do ćwiczeń (koszulka zakrywająca od spodu ramiona, ubranie pozbawione wszelkich ostrych wykończeń typu suwaki, długie spodnie)

TERMIN:

Sobota 28.01.2023  godz. 13:30 – 15:30

KOSZT:

Koszt warsztatu: 139 zł

Miejsce: FITOLOGY Klub jogi i fitnessu, ul. Siedmiogrodzka 1 (wejście od tyłu budynku)
Zapisy tylko mailowe przyjmuje recepcja Klubu FITOLOGY:
e-mail: biuro@fitology.pl
W odpowiedzi wyślemy mail ze szczegółami.

Liczba miejsc ograniczona jest do 10 osób!

Warsztaty prowadzi:
 
Marta Bartnicka -Absolwentka studiów podyplomowych „Joga i relaksacja” na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, certyfikowana instruktorka Aerial jogi, instruktorka Pilates – praca na matach I i II stopień (Specjalizacja Core – praca w grupach zwiększonego ryzyka -senior, kobiety po porodzie, zdrowy kręgosłup), instruktorka rekreacji ruchowej (hipoterapeutka), pedagożka.
Pasjonatka wszelkich form ruchu sprowadzających ciało i umysł do ?tu i teraz?. Nauczycielka i performerka Aerial Sling. Miłośniczka Aerial Hoop i szarf akrobatycznych, które ceni przede wszystkim za to, że uczą dystansu do siebie i świata, pozwalają spojrzeć na życie z innej perspektywy.

*Przeciwwskazania:
– Jaskra
– Ciąża
– Menstruacja
– Przebyta niedawno operacja
– Choroby serca
– Przebyty zawał
– Bardzo niskie lub bardzo wysokie ciśnienie
– Niedawno odniesiony uraz głowy
– Skłonność do mdlenia
– Zawroty głowy
– Osteoporoza
– Zespół cieśni nadgarstka
– Zapalenie zatok przynosowych
– Dyskopatia
– Przepuklina rozworu przełykowego
– Zapalenie stawów
– Botox w ostatnich 6-ciu godzinach
– Choroby układu nerwowego

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły

Data:
28/01/2023
Godzina:
13:30 - 15:30
Koszt:
139 zł

Miejsce wydarzenia

Fitology
Siedmiogrodzka 1
Warszawa, mazowieckie 01-204 Polska
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.