Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WARSZTAT KUNDALINI JOGI – NOWA ENERGIA

28/05/2023 @ 09:30 - 13:30

189 zł

Joga kundalini to duchowa, ale jednocześnie bardzo fizyczna, praktyka. Składają się na nią starożytne techniki praktykowane przez Sikhów, lud wojowników, zamieszkujący północne Indie. Joga kundalini oducza uległości i zależności, równocześnie edukując, jak stać się człowiekiem w pełni wolnym, mocnym, nieulegającym dramatom zarówno tym w świecie zewnętrznym, jak i w nas samych. Dzięki tym praktykom odnajdujemy wewnętrzny głos intuicji i uczymy się sprawczości. W miejsce braku wiary w siebie i niepewności joga kundalini ofiaruje panowanie nad sobą i nieustraszoność.

Zapraszam Cię na warsztat, podczas którego wypełnimy ciało, umysł i duszę nową energią.

Wykonamy:

  • pranajamę, czyli praktykę oddechu
  • rozgrzewkę
  • dwie krije – zestaw witalizujących ćwiczeń
  • medytację i relaksację na koniec

Nie potrzebujesz wcześniejszego przygotowania. Ubierz się wygodnie, weź ze sobą kubek termiczny, by uzupełnić go herbatą czy ciepłą wodą. Na miejscu można skorzystać z maty, wałka oraz koca. Ostatni posiłek zjedz maksymalnie na 1,5 godziny przed zajęciami.

To będą dobrze spędzone cztery godziny w niedzielne przedpołudnie.

TERMIN: Niedziela 28.05.2023r godz. 09.30-13.30

KOSZT: 189zł

UWAGA! O rezerwacji miejsca decyduje wpłata całości kwoty na numer konta przesłany przez nas drogą mailową. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia bez podania przyczyny. W sytuacji odwołania przez nas warsztatów wpłacona przez uczestnika kwota zostanie mu zwrócona w całości.

MIEJSCE:

FITOLOGY Klub jogi i fitnessu, ul. Siedmiogrodzka 1 (wejście od tyłu budynku)

ZAPISY:
Zapisy tylko mailowe przyjmuje recepcja Klubu FITOLOGY:
e-mail: biuro@fitology.pl
W odpowiedzi wyślemy mail ze szczegółami.

Prowadząca: Izabela Kowalska – jestem certyfikowaną nauczycielką jogi kundalini, pranajamy i medytacji. Ukończyłam kurs E-RYT 200 w Quaternity Institute. Uczę indywidualnie na żywo i online. Po wielu latach w korporacji, okupionych ciągłym stresem i życiem pod presją czasu, zdecydowałam się zmienić swoją ścieżkę, odnaleźć spokój, cieszyć się każdym dniem i świadomie tworzyć swoje życie. Znajdziesz mnie na IG: yoginikundalini_izabela.

 

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły

Data:
28/05/2023
Godzina:
09:30 - 13:30
Koszt:
189 zł

Miejsce wydarzenia

Fitology
Siedmiogrodzka 1
Warszawa, mazowieckie 01-204 Polska
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.